IME-Autolift istnieje już od ponad 30 lat, i jest jednym z czołowych, światowych producentów sprzętu dźwigowego do obsługi pojazdów i urządzeń kolejowych. Firma koncentruje się głównie na ciężkich podnośnikach do wszelkiego rodzaju pojazdów szynowych, jak również podnośnikach do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów. Nie zajmujemy się produkcją seryjną. Zamówienie każdego Klienta jest indywidualnie rozpatrywane, tak ażeby znaleźć jak najbardziej optymalne rozwiązanie techniczne i cenowe do podanych potrzeb.
Podnośniki dla pojazdów szynowych
Firma IME-Autolift dostarcza szeroki zakres podnośników dla pojazdów szynowych wszelkich typów. Wśród nich przeważająca część to podnośniki mobilne dla pojazdów szynowych, poczynając od lekkich wózków szynowych, aż do kompletnych ciężkich zespołów szynowych, jak również stacjonarnych systemów podnoszenia wagonów i systemów obrotowych.
Mobilne podnośniki do pojazdów szynowych
Firma IME-Autolift oferuje trzy różne konstrukcje kolumnowe mobilnych podnośników dla pojazdów szynowych:
- Mobilne podnośniki o nośności 8-10 t do podnoszenia tramwajów, wagonów metra i innych
- Mobilne podnośniki o nośności 12-20 t do podnoszenia kompletnych pociągów, wagonów ciężkich i lekkich lokomotyw
- Mobilne podnośniki o nośności 20-40 t do podnoszenia kompletnych pociągów, wagonów ciężkich i ciężkich lokomotyw
Stacjonarny sprzęt do podnoszenia pociągów
Stacjonarne, ponad podłogowe systemy podnośnikowe IME-Autolift stwarzają możliwość szybkiego podnoszenia kompletnych pociągów bezpośrednio ponad wózki zwrotne.
Obrotowe urządzenie do podnoszenia pociągu
Firma IME-Autolift oferuje cały zakres obrotowych systemów do podnoszenia pociągów. Przy pomocy takich urządzeń można przeprowadzać bardzo szybko prace spawalnicze przy wagonach.
Podnośniki do pojazdów szynowych
Wszystkie podnośniki firmy IME-Autolift konstruowane są dla specyficznych wymagań i zapotrzebowania klienta.
Pozycjonery spawalnicze
Są to niezbędne urządzenia do produkcji wagonów, tramwajów, autobusów, podwozi, ram itd.
Wyślij wiadomość do firmy