baner
baner
baner
HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Fotogaleria

galeria
Czystość na kolei w Polsce

Sonda

Co twoim zdaniem robi Urząd Transportu Kolei?

Wspiera rozwój kolei
Hamuje rozwój kolei
Nie mam zdania

Newsletter

Zawsze aktualne informacje

Logowanie

Nie masz konta?
Zapomniałeś hasło?
Jesteś tutaj:

Dyspozytor - planista przewozów kolejowych

Miejsce pracy : Warszawa
CV na maila: biuro@railpolonia.pl

Obowiązki:
  • Organizowanie ruchu pociągów uwzględniając aktualne rozkłady jazdy
  • Uzgadnianie jazd pociągów z zarządcami infrastruktury kolejowej
  • Uzgadnianie godzin podstawiania i zabierania wagonów z firmami zewnętrznymi
  • Planowanie pracy drużyn trakcyjnych dla realizacji założonego planu przewozów
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad czasem pracy drużyn trakcyjnych
  • Prowadzenie i aktualizowanie grafiku urlopów drużyn trakcyjnych
  • Współpraca z pracownikami nadzoru wewnętrznego w zakresie planowania szkoleń oraz pouczeń okresowych drużyn trakcyjnych
  • Rejestracja danych eksploatacyjnych oraz czasu pracy zespołów trakcyjnych w informatycznym systemie zarządzania ruchem kolejowym

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 3 letnie  doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowiskach Dyżurny Ruchu, Maszynista
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy w zakresie czasu pracy, w szczególności systemu równoważnych norm czasu pracy
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:
Praca na umowę o pracę
Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
Jesteś zalogowany jako: Gość
Aktualizacja: 13-02-2018
Powered by Heuristic