baner
baner
baner
TAMTRON S.A.

Fotogaleria

galeria
Czystość na kolei w Polsce

Sonda

Co twoim zdaniem robi Urząd Transportu Kolei?

Wspiera rozwój kolei
Hamuje rozwój kolei
Nie mam zdania

Newsletter

Zawsze aktualne informacje

Logowanie

Nie masz konta?
Zapomniałeś hasło?
Jesteś tutaj:

Nastawniczy

Agencja Pracy Tymczasowej „L.&P.” Sp. z o. o. poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży kolejowej Kandydata do pracy na stanowisko:

Nastawniczy

Miejsce pracy: Ruda Śląska, Zabrze, Bieruń

Nr ref. : N/04/14

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
  • Obsługiwanie urządzeń nastawczych;
  • Dokonywanie przeglądów rozjazdów;
  • Uczestniczenie w pracy manewrowej wykonywanej w danym okręgu nastawczym;
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej.

Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe o specjalności mechanicznej lub elektrycznej;
  • Świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego na nastawniczego;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: nastawniczego;
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia;
  • Pracę na pełen etat lub dodatkową;
  • Możliwość długofalowej współpracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych ( CV oraz kopie świadectwa zdania egz. kwalifikacyjnego na nastawniczego) na adres e:mail: biuro@lp.info.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.
Jesteś zalogowany jako: Gość
Aktualizacja: 16-08-2017